Osijek vs. Istra – ‘Nula’ i poslije 45 minuta

Čeka se pobjeda Osijeka. Do nje preostalo 45 minuta!?

13.04.2018

NK OSIJEK s.d.d. Vs. NK ISTRA 1961 š.d.d. 0-0

Poluvrijeme: 0-0. Stadion: Gradski vrt. Gledatelja: 1.500. Strijelci: . Sudac: Goran Gabrilo (Split), pomoćnici: Đurak (Sisak) i Kožarec (Domaslovec). Žuti kartoni: . Crveni kartoni: . Igrač utakmice: . OSIJEK: Santini, Barišić, Mioč, Boban, Ejupi, Lopa, Bočkaj, Milović, Mudražija (26′ Hajradinović), Škorić, Grgić. ISTRA 1961: Ćorić, Prce, Halilović, Zgrablić, Ottochian, Jakić, Jovičić, Roce, Escobar, Čuljak, Cosmin.

U prvih 45 minuta utakmice ‘bijelo-plavi’ nisu ozbiljnije zaprijetili gostima iz Pule, dočim je s druge strane Escobar bio u nekoliko prilika ugroziti osječkog vratara. Iz domaće, osječke perspektive pojednostavljeno; i nije to bilo neko zanimljivo poluvrijeme. Draži bi nam izbor bilo gledanje i slušanje koncerta komorne glazbe. Nadajmo se da će drugo poluvrijeme biti bolje. Igrači su na odmoru.