Arhiva

Plesni studio Illusion prošao na svjetsko plesno natjecanje DanceStar!

Objavljeno 07.03.2016
    OsijekNews redakcija

Na kvalifikacijskom turniru DanceStar Croatia koji se održavao od 04.-06.03.2016. u Zagrebu ,te je dio najveće međunarodne plesne turneje – DanceStar World Tour 2016, naši osječki prošlogodišnji brončani plesači sa istoimenog natjecanja i ove godine nižu velike uspjehe.

Drugo i treće mjesto osvojili su u kategoriji Mtv juniori, te 2. mjesto u kategoriji Mtv trio seniori s kojom su se plasirali na svjetsko u B ligu. No zasigurno najveći rezultat postigli su s koreografijom Haunted u Open kategoriji s kojom su u suradnji s Blindovima osvojili visoko 2. mjesto i plasirali se na svjetsko u A ligu.

World DanceStar Masters održat će se od 25. do 29. Svibnja 2016.godine u Poreču.

illusion_dancestar_2

illusion_dancestar_3

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?

VEZANE VIJESTI

Plesni studio Illusion osvojio treće mjesto na svjetskom prvenstvu

Od 20-24. svibnja održavalo se svjetsko plesno natjecanje u Poreču, DanceStar 2015 ESDU, World Dance Masters. Prolaskom na kvalifikacije koje Više…

VIŠE IZ KATEGORIJE

Na memorijalnom turniru u Rijeci, Katia je osvojila sve što se može osvojiti!

Karate – Katia Šegavčić zlatna u Rijeci

Sedam hrvatskih gradova točno u podne okupit će tisuće ljudi u Osijeku, Zagrebu, Čakovcu, Rijeci, Zadru, Splitu i Dubrovniku točno u podne s nekih od svojih najatraktivnijih lokacija krenut će u lov na novi svjetski rekord u Najdužoj ljudskoj špagi na svijetu

[FOTO] Srbić, Ude i Benović u subotu napadaju svjetski rekord u Najdužoj špagi na svijetu

Prijava je otvorena za filmsku publiku i za one koji će to tek postati. Za tajnog je gledatelja najbitnije da se voli igrati, promišljati, analizirati, dijeliti svoje mišljenje i da želi doprinijeti reviji hrvatskog kratkog filma u Osijeku