Filip Glogoški osvojio tri medalje

Objavljeno 24.12.2015
    OsijekNews redakcija

Novi uspjeh zrakoplovnih modelara Aerokluba Osijek na Zrenjanin indoor openu, koji je održan 21. prosinca 2015. u Zrenjaninu.

Sudjelovalo je 30 modelara, a Filip Glogoški je u kategoriji F1N u ukupnom plasmanu zauzeo treće mjesto iza Danila Runića AK Nova Pazova dok je prvi bio Nikola Đorđević AK Sombor.

U istoj kategoriji ali u juniorskoj konkurenciji Filip je zauzeo drugo mjesto iza Danila Runića AK Nova Pazova a treća je bia Jelena Branković AK Nova Pazova.

U kategoriji F1N -150 Glogoški se okitio sa brončanom medaljom u juniorskoj konkurenciji.

Ovim natjecanje završena je uspješna sezona osječkih modelara za koje nema puno odmora jer u siječnju počinje nova sezona, a osječki modelari sa pripremama nastavljaju odmah iza Božićnih praznika.

Antun Šikić

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?

VEZANE VIJESTI

Osječki zrakoplovni modelar Igor Nišević osvojio zlato

U nedjelju, 28. ožujka u Ludbregu je održano natjecanju zrakoplovnih modelara koje se bodovalo  za kup Hrvatske. Na njemu je Više…

Osječki zrakoplovni modelari državni prvaci u dvije kategorije

U subotu 07.03.2015. godine u Sportskoj dvorani Beli Manastir održano je Državno prvenstvo zrakoplovnih modelara u dvoranskim modelima pod pokroviteljstvom Više…

VIŠE IZ KATEGORIJE

Na memorijalnom turniru u Rijeci, Katia je osvojila sve što se može osvojiti!

Karate – Katia Šegavčić zlatna u Rijeci

Sedam hrvatskih gradova točno u podne okupit će tisuće ljudi u Osijeku, Zagrebu, Čakovcu, Rijeci, Zadru, Splitu i Dubrovniku točno u podne s nekih od svojih najatraktivnijih lokacija krenut će u lov na novi svjetski rekord u Najdužoj ljudskoj špagi na svijetu

[FOTO] Srbić, Ude i Benović u subotu napadaju svjetski rekord u Najdužoj špagi na svijetu

Prijava je otvorena za filmsku publiku i za one koji će to tek postati. Za tajnog je gledatelja najbitnije da se voli igrati, promišljati, analizirati, dijeliti svoje mišljenje i da želi doprinijeti reviji hrvatskog kratkog filma u Osijeku